Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Mondjam el mit akarok adni neki?

Figyelt kérdés
Már megvettem a páromnak az ajándékát karácsonyra. Régóta tudom mit akarok adni neki, és most pont le volt akciózva. Viszont ő pont ezt akarja kérni karácsonyra a szüleitől. Az egy dolog, hogy megbeszélem a rokonságával, hogy ne ezt vegyék, de most volt a születésnapja amire pénzt kapott, és azon is agyal, hogy abból veszi meg magának. Erre pedig már tényleg nincs semmi hatásom. Már nem tudom visszavinni, nagyon drága volt, másnak nem tudom odaadni.. mégis mi legyen?
nov. 20. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mindenki fog egyetérteni velem (vagy senki nem fog egyetérteni velem), de szerintem az ajándékozás nem feltétlenül arról szól hogy mindenképp meglepetésnek kell lennie... mondd el neki hogy te gondoltál rá és megvetted neki karácsonyra, nem hiszem hogy megsértődne vagy bármi. Inkább ez minthogy megveszi neki más is.
nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, és esetleg egészítsd ki valami jelképes aprósággal, hogy meglegyen a meglepetés része is.
nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy ne vegye meg, igaz így oda a meglepi, de - gondolom, feltételezem - nem gyerekről van szó. Nem a Jézuska hozza neki a meglepetést, így egy világ nem dől össze benne.

Vagy, ha ezt valamiért nem akarod, de tudod, hol akarja megvenni, és van az adott boltban ismerős eladód, akkor vele is megbeszélheted, hogy beszélje le, mert te már megvetted neki...

(Én csináltam már hasonlót a sematizált piros ventillátorra hajazó logójú - ez így talán nem reklám - áruházlánc egyik áruházában.)

nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is megmondanám neki. Felnőttként utálom a meglepetéseket pont ezért.
nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!