Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztálykarácsony?

Osztálykarácsony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn fogunk az osztályban neveket húzni, és mivel ez az utso évünk együtt, valami emlékezeteset szeretnék felírni:D (szerintem max 3k ft körül lehet a hatar)

És igen, nekünk kötelező felírni mit kérünk, nem lehet azt beírni, hogy mindegy. Minden évben szenvedek ezzel, de most végre tudom, hogy mikor lesz a húzás, így gondoltam felkészülök.

Szerintetek mit kéne felírnom?:)



nov. 23. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ez jó nagy hülyeség; már bocsánat 😂Nem ellened szól hanem tényleg az ellen aki ezt így kitalálta. Pláne azért mert ilyenkor nem mindig szokott mindenki olyan embert húzni akit szeret és most vásárolj kb 3 ezer forintért bármit egy olyan embernek akit nem bírsz?

Na mindegy megpróbálom ezen túltenni magam még jó hogy többet nem leszek gimis. Ha nem édességet szeretnél akkor kérj valami smink cuccot, illatgyertyát, bármit amire vágysz és apróság valamennyire.

nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy könyvet, amit kinézel a könyvesboltba és az árfekvése illeszkedik ehhez és érdekel.
nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!