Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kolléganőnek, akit alig...

Kolléganőnek, akit alig ismerek, mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Húzni kellett, hogy kinek veszünk ajándékot, akit húztam sajnos nem nagyon ismerem. Hetente egy napot dolgozunk együtt és akkor is alig van idő beszélgetni. 49 éves és felnőtt gyerekei vannak, ennyit tudok.
nov. 26. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Kávé, tea, csoki,szaloncukor, kedvenc keksz stb... 😊🙏 Én ezek közül bárminek örülnék! Az ehető - igató ajándék hasznos és finom! Legalább nem egy felesleges 'porfogó' tárgy!

33/N

nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora értékben kell vásárolnotok? Egyébként ha szereti a szobanövényeket, akkor vegyél neki egyet valami szép kis cserépben. A csoki, tea, esetleg valami finomabb kézműves édesség is jó ötlet, már ha ilyesmiket fogyaszt!
nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki egy szép illatgyertyát, az szerintem nagyon hangulatos tud lenni főleg így karácsony környékén, hozzá adhatsz neki még csokit, teát, bármit
nov. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bonbon, illatgyertya, kávé - ezeket mindenki szereti
nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de utáltam az ilyen karácsonyi céges húzós dolgokat.. Mindig azt húztam akit nem akartam. Amúgy ja, növény, pl karácsonyi kaktusz jó ötlet lehet. Vagy 2024es határidő napló. Esetleg téli tea válogatás. Csokit csak akkor, ha tudnám, hogy pl nem cukorbeteg vagy ilyesmi.
nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Picit járj utána, mit szeret. Én pl utálom az illatgyertyát, mert fejfájást kapok tőle, pedig vannak drágák is. Ha gyertya, valódi méhviaszt javaslom, vagy a ledes viaszgyertyát. De pl egy szép fémdobozos, minőségi süti is jó választás lehet, ha felnőtt gyerekei vannak, már lehet, hogy nem szívesen süt.
nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felettem írtak, szerintem nagyon jó ötletek.

Egy különlegesebb, drágább csoki/tea nagyon jó ötlet lehet, mert az ember nem feltétlenül veszi meg magának

nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy vibrátort, élvezni fogja!
nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!