Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Idén kinek mit adsz és te mit...

Idén kinek mit adsz és te mit szeretnél kapni?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok mindenkiére :) férjemnek elektromos lábmelegítő,mert ülômunkája van,mindig lefagy a lába.szemüvegtok,mindig megsérül a szemüvege ha leveszi éjjel,új telefon,9 éves fiamnak játékkonzol,xbox,1 évesnek nyomkodós játék ami állathangokat ad ki.nekem meleg papucs,új bicikli,laptop,pulcsi,hugom gyerekei és férjem öccse gyereke sok játékot ,kocsit és ruhát kapnak meg csocsot stb ami fiamé volt,és jó állapotban vannak.két barátnőm csokit és könyvet kap,ami érdekli.
dec. 7. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szeretett adok és azt is kapok ezt nem tudom tárgyiasítani .
dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magamnak vettem egy magyar keramikustól fakan tartót mert sokat főzök

Egyik bátyam utálja a karácsonyt és az ajándékokaz is, ő nem kap semmit

Másik bátyám kézműves söröket kap

Anyukám étterembe két főre utalványt illetve led lámpakat mert szeretne citromot termeszteni magról

Apukám edzőpólót és trikót, fehérjeszeleteket es szemes kávét

Unokatesóm házi macaronokat amiket én csinálok.

Sajnos mi összesen ennyien vagyunk már csak


Amit kértem az egy edzőtáska mert szeptemberben kezdtem úszni és amivel most járok esőben átázik. Illetve egy spatulát kértem torta díszíteshez.

Amire még vágyom az egy új serpenyő de meglátjuk eljut e a jézuskához

dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!