Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak neki karácsonyra?

Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elakadtam...

Nem tudom mit adjak a parombak karácsonyra.

35 eves nő,2 eve vagyunk együtt.

Amit szeret:

Kirandulni, biciklizni, a kutyakat ( bar igazából minden állatot).

Vegyész végzettsége van....



Valaki mondjon mar valami egyedi, ra illő ajándék ötletet.


A ferfi agy megállt itt :/


Köszönöm szépen


dec. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legokosabb ha megkérdezed mire vágyik és azt kapja
dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jahj, Istenem.


Mit is vártam itt?

dec. 10. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal jobban orulnek ha megkerdezne a parom mimtha venne olyat ami nem kell vagy nem tetszik
dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megis mit vartal? Te ismered a parodat honnan a fenebol tudnank nalad jobban hogy neki mi a jo ajandek?

Lehet ilyen klsieket irni hogy vegyel egy uj serpenyot vagy hajvasalot vagy valami draga arckremet gsgy furdobombat. De ezeknel sokkal jobb ha megkerdezed ha mar magadtol nem tudod. Azt is tudod hogy van e vizallo jo allapotu turacipoje amit pl egyutt elmehetnetek kivalasztani hogy felprobalja vagy hogy van e kedve turakat szervezni vagy elmentek valami csoportosan szervezett kirandulasra az alpokba

dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az indigópóló oldalról Nagy-Milic, Írottkő pólót.

Zokinimániás vagyok, nekem pl vehetnél hasonló helyzetben jó puha talpú túrazoknit.

Általvetős, háromszög alakú hátizsák, amit biciklizésnél is tud hordani.

Csesznek környékére egy "jegy", hogy elviszed oda egy szállásra, lehetne ferratazni, vagy egy intim kuckóba ahol lehet kirándulni, dézsa/jakuzzi/szauna, helyi borok stb...

Azt tudd meg, hogy nem ellenzi-e valamelyik wellness módozatot, van, aki pl nem menne bele dézsába.

A szervezett, komolyabb túra is jó lehet,ahogy előttem írták.

dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!