Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Sulikarácsony, ofőt húztam....

Sulikarácsony, ofőt húztam. Milyen jellemzést mondjak róla?

Figyelt kérdés
Idén (is) tanárt húztam. A tavalyi eléggé kínosra sikerült, mivel körül kell írni és a többieknek kitalálni. (Lehetőleg normális ötleteket írjatok) egyébként akár versbe is lehet foglalni, szóval ha valaki tud akár sorokat is írhat. Köszönöm ha segítetek! ^^

dec. 14. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Gondolod, hogy ismeri innen valaki?
dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az egyes felvetése, ha esetleg írnál róla valamit, jobban tudnánk segíteni
dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom mit írjak róla…szerintem jó ofő, sokat tesz az osztályunkért. Nagyon barátságos, beszélgetni is szokott velünk a hétköznapokról stb. Bár igazából ezzel a kis jellemzéssel igazából már nagyjából megvan mit kellene írnom, de versbe foglalni…a kinézetéről nem tudom hogy érdemes lenne írnom, maximum annyit, hogy csinos ruhákat hord, de az ilyen haja színe, szeme színe stb. sztem felesleges. Egyébként németet és kémiát tanít, de erre maximum valahogy utalni szeretnék, nem feltétlen arra hogy tanítja, mert akkor egyértelmű lesz, hogy tanár. És ezeket kéne valahogy versbe foglalnom…
dec. 14. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Fel kell ismerje önmagát, nem? Tehát utalnod kell arra, hogy tanár.
dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Minden nap fellép. Minden hét órából ötöt a színpadon tölt, és a világ legnehezebb közönségének kell játszania.
dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem művész, mégis mindennap fellép,

Autogrammot helyett kapjuk a leckét

Kérdez mást is, mert törődik velünk

Többnyire áldás, hogy ő jutott nekünk

dec. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszoló által írt vers tökéletes sztem.
dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Köszi. :) (6-os voltam)

Most látom egyébként, hogy hajnalban elgépeltem.


Szóval

Autogramm helyett kapjuk a leckét akart lenni :)

dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Többnyire áldás, hogy ő jutott nekünk"

Többnyire. Ez aranyos. :)))

dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!