Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy éves évfordulóra valami...

Egy éves évfordulóra valami ötlet/ajándék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ilyen kérdésekből már Dunát lehet rekeszteni, de azért mégis kíváncsi vagyok pár válaszra, egy évesek leszünk nemsokára a párommal, de nemsok ötletem van mivel lephetném meg, a romantikus vacsora ötlet kilőve, hiszen mindig főzök neki valami különlegeset amikor együtt vagyunk és egyébként sem tartozunk a romantikus pár kategóriába. Valami maradandó emlékkel, vagy ajándékkal szeretném meglepni, de nem bekeretezett közös képpel, vagy képes párnával, nem vagyunk épp az a korosztály:) Előre is köszönöm a válaszokat!:)

24/L



2012. ápr. 23. 23:17
 1/4 anonim válasza:
75%

Mi egész nap együtt voltunk, állatkert, kávé, séta, halál szerelmesen, mindenki mást leszartunk magunk körül. Jó volt:)

Bár mi nem vagyunk ajándékozós-pár, utálok ajándékot kapni, főleg ha meglepetés, venni úgyszintén gyűlölök. Nekem túl nagy stresszel jár, hogy mi van, ha nem tetszik neki:D

2012. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh ezzel jó ötletet adtál, bár az állatkertet nemrég jártuk meg, a tropicariumban még nem volt egyikünk sem és nemrég említette, hogy megnézné...Nagyon köszönöm a hasznos kommentet, ha nem írod le, nem jut eszembe ez sem:)
2012. ápr. 24. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami élmény, az emlékezetesebb, mint egy tárgy. Mi az elsőn színházban voltunk, nézzetek meg valami vidám darabot. De ha ezt drágának találod, kirándulhattok is egy nagyot.
2012. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 L.Thomas ***** válasza:
Esetleg egy visegrádi hajókirándulás ?
2012. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!