Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti is szoktatok kapni ajándékb...

Ti is szoktatok kapni ajándékba utazós bonbont? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Az utazós bonbon az, amit valaki megvesz valakinek. Az illető nem szereti a csokit, ezért következő alkalommal továbbadja valakinek. Az szereti a csokit, de nincs pénze, ezért elteszi, hogy milyen szuper lesz xy-nak majd a szülinapjára. xy nem kedveli ezt az ember, ezért a csokit gyorsan továbbadja valakinek, aki szintén spórolós...és így tovább, amíg nálam köt ki, kifehéredve, megavasodva, a konyakos meggyből elpárologva az alkohol, még akkor is, ha egyébként nem járt le a szavatosság, a sok utazás és hőváltozás tönkreteszi. Én szeretem a csokit és mindig kibontom, amit kapok, és folyton csalódnom kell.

Nem bunkóság így továbbpasszolgatni a csokit? Ezzel megsértjük azt, aki esetleg tényleg kibontaná és örömmel megenné.



2012. júl. 11. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sajna milliószor veszek a boltban, nem feltétlenül "utazott"...
2012. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
67%

de vicces :D Amúgy ha nem szereti mégsem eheti meg :D

( de ki az aki nem szereti a cherry queent úr isten !)

Egyébként ha valaki kap valami bonbont én egyből megkérdezem ,hogy ehetek e belőle szóval úgy is elfogy :D De továbbadni nem szokás...

2012. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen 1-es, tudom, most épp egy olyan van nekem is, aki hozta, idefelé vette, és mégis vacak. :(((
2012. júl. 11. 21:15
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, az oké, hogy nem szereti, nem eszi meg, de akkor adja úgy oda valakinek csak simán, hogy kaptam, nem kell, edd meg. De úgy továbbadni, mintha ő vette volna....
2012. júl. 11. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bonbonokat és bevallom szoktam ilyent csinálni.
2012. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Rólam tudják, hogy rögtön felbontom és megkínálom őket belőle! Szóval nálam nem kísérleteznek utazó csokival.

Én viszont nem veszek csokit senkinek, mert félek, hogy nem érnék el vele hozzá!

2012. júl. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
anyu mindig ezt csinálja, és szerintem tök rossz... ha rákérdezek, megmondja kitől kapta, és hogy ne egyem meg, jó lesz az még valamilyen alkalomra. de mikor több hétig is ott áll, kérdezés nélkül is képes vagyok kibontani, és van hogy már avas, ezért inkább ha megkapta, 2-3 nap után meg is eszem, látod, én vigyázok rá hogy valaki ne kapjon "utazós bonbont" :D 14/f :D
2012. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon rendes vagy 7-es :)))))

2012. júl. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!