Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit készítsek a családtagoknak...

Mit készítsek a családtagoknak? Névnap, szülinap, anyáknapja, húsvét, karácsony. Már az összes ajándékot ellőttem (mint telefontok, agyagból/gyönyből valami, képeslap, rajz/festmény, vers, jegyzettömb/füzet, stb. )

Figyelt kérdés

Már néhány éve porfogókat tudok csak készíteni, és állandóan gondban vagyok az ajándékkal. Szeretnék valami hasznosat készíteni és a vásárlás kilőve mert alig van pénzem...

Jó lenne ha valaki tudna (minél több) ajándékötletet aminek örülnek a családtagok, mert kifogytam és nem akarok a következő ünnepen is porfogót adni..



2012. szept. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézz szét ilyesmi oldalakon pl.: [link] :)
2012. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 17. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike
2012. szept. 20. 11:25
 4/4 anonim válasza:
Őrület ez az ajándékozási mánia!Neked gond és időpocsékolás,az ajándékozott sem tud mit kezdeni vele,ráadásul viszonozni illik.Vagyis felesleges idő és pénzpazarlás!Talán ha néha meglátogatod akit szeretsz,az a maradandó ajándék!
2013. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!