Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nemsoka itt a mikulas es...

Szabina987 kérdése:

Nemsoka itt a mikulas es karacsony baratom mar megvette a mikukasi ajandekomat es mar a karacsonyit is tudja Milyen otleteket tudtok mit vehetnek neki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 10:05
 1/5 anonim válasza:
Mikulas nem nagy cucc edesseget.. Karacsony valami mutatosabbat ha szereti a parfumoket akk azt esetleg 1 kozos kepekkel keszitett valami :) konyvet kottetsz idezetekkel kepeket bele rolatok vagy ha irgalmatlanul szerelmesek vagytok :D akk parna huzatra nyomtathatsz valahol valamit :D vagy na sok lehetoseg van :D 24 F
2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem ezt a mikulás dolgot,kisgyereknek ok,de felnőttnek?
2012. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én felnőttként is örülök a csokinak.:D Én meg az ilyen kérdéseket nem értem. Az oké, hogy ötletadás szinten megjelenik, de a kérdezőknek rendszeresen nulla fogalma van arról, tényleg minek is örülnének. Oké, gyerekek, sokmindenben, szokásokban nincs még tapasztalat. De miért sugallja nekem minden egyes ilyen kérdés azt, hogy az illető baromira nem ismeri a párját? Meg ettől, hogy ő nem, mi majd igen? Nem tiszta.
2012. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tiszta de ez van xD de hat mi mindent tudunk szoval :D ........
2012. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon is ismerem a paromat, de megvan mindene, nincs szuksege semmire, eppen ezert nem tudom hogy meg ezen felul mi is lenne az aminek orrulhetne
2012. dec. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!