Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az uncsimnak?

Mit vegyek az uncsimnak?

Figyelt kérdés
16 éves lány. Semmi különös alkalom nincsen csak nagyon ritkán találkozunk,évente csak kétszer, és szeretném meglepni valamivel. De nem tudom mi legyen az. Nem szeretném,ha nagyon drága lenne,mert nincsen túl sok pénzem. Az,hogy miket szeret... Hát igazából mindent. Kedvenc együttesét nemtudom,mert szinte hetente váltogatja...Szereti a plüssállatokat,ékszereket,kutyákat,cicákat. Mindent szeret,de mégis nehéz neki ajándékot találni. Köszi a segítséget :)
2013. júl. 11. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nyaklánc, gyűrű, plüssállat, cicás ékszertartó
2013. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ajándék kiscica :)
2013. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt ingyen is tudsz szerezi.. Sokan odaadják ingyen, h ne kelljen vízbe fojtani őket! :)
2013. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)) vettem neki egy nyakláncot és adtam egy cicát :DD Cicusnak jobban örült ;)
2013. aug. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!