Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Születésnapra ajándék. Ötlet?

Születésnapra ajándék. Ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik fiú barátom 29.-én lesz 19 éves. Évek óta kosárlabdázik, (szeret inni), eléggé vicces fiú, érti a poént. Egy kis segítség kéne, ugyanis semmi ötletem nincs, hogy mit vegyek adjak neki. Nem tucat dolgot szeretnék. Minden ötletet, segítséget előre is köszönök.:-) -A 15/L


2013. júl. 15. 23:37
 1/2 anonim válasza:
Parfümöt:) Esetleg kosárlabdát :D Vagy vannak olyan kis felakaszthatós fából készült "képek" amin vicces idézet van:) Zárójelbe odaírtad hogy szeret inni - akkor vihetsz neki valamilyen pezsgőt:) 15L
2013. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat, végül fehérbor mellett döntöttem, benne egy eléggé intim szobrocskával:) de hál'istennek nagyon örült neki.
2013. aug. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!