Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Csillag vásárlás? SOS (Bővebbe...

Csillag vásárlás? SOS (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben láttam, hogy VV Kinga vett VV Attilának egy csillagot rendesen meg kapta a koordinátáit, nevet adhatott neki. Akkor meg is találtam azt az oldalt olyan 40.000 Ft volt, kis bársony borítású könyvben kapod meg a csillagodnak az adatait. Most sajnos nem találom azt az oldalt, pedig szeretnék venni egy csillagot a bártatnőmnek amit az eljegyzésünkkor szeretnék neki oda adni! Aki tudja melyik ez az oldal, ahol meg lehet rendelni kérem segítsen.
2013. júl. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
2013. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább egy csillag alakú nyakláncot vegyél neki mint egy igazi csillagot... lehet amit megveszel csillagot két nap mulva már nem is láttod mert mondjuk már rég kihunyt, csak még a fénye (vége) nem ért ide...
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt a mindenit mekkora üzlet !

Ilyet csak a véges agyú marhák vesznek, 40 ezret kiad a semmiért ? Aztán ha a csillag eltűnik ? Van rá garancia ?

Lehet én is indítok ilyen online vásárlást, sok csillag van az égen csak nincs mindegyik 1 cégnél. Besz@rás ^^

2013. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos, már csak a tudata is.

tény, hogy ebből valaki kegyetlen módon meggazdagodott, mint mondjuk a mobil-wc-ből :D

szóval hajrá emberek, ha nektek mennek a hasonlók akkor már nem kell dolgozni :)

2013. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2013. júl. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hehe, ezt milyen zseniális szélhámos találta már ki? :D
2013. júl. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy akkora marhaság nem kell minden sz@rt elhinni amit a média reklámoz.

Ha veszel egy csillagot az legalább legyen kézzel fogható is mert kb olyan mintha egy telket vennél csak nem építkezhetsz oda mert valami természetvédelmi terület és csak a fák lehetnek ott de attól még a tiéd csak épp semmire nem tudod használni...

Egy ilyen könyvet bárki megcsinál neked pár ezerért, bemész egy helyre kérsz ajánlatot rá kitaláltok pár hülye adatot koordinátáknak és ennyi.


Ekkora marhaságot én nem is hallottam.


VV Kinga is azért vett mert van lóvéja mivel rázza a seggét és ugye mivel VV sztár így egy darabig hívják őt mindenfelé, de olyan sötét mint az éjszaka és persze hogy ő bevesz minden baromságot, a média meg lecsap rá hogy jaj micsoda sztori mert azok is olyan hülyék hogy minden mocskot megesznek ég a sajátjukat is, és mivel jobb dologgal nem tudnak előállni persze hogy ezzel fognak...

2013. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!