Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyukám kérdezte hogy milyen...

Anyukám kérdezte hogy milyen ajándéknak örülnék a bérmákozásomra, szerintetek mitmondjak neki?

Figyelt kérdés
Volna egy pár tipp - pl. pandorra karkötő , michael kors óra .. de tudom hogy ezeket egyszerkétszer felvenném és azután csak az ékszeresdobozban heverésznének, igazán nemtudom minek örülnék legjobban.

2013. aug. 3. 16:15
 1/7 anonim válasza:
én nyakláncot meg órát kaptam :)elsőáldozásomra meg Bibliát xdd
2013. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Arany nyakláncot kaptam egy kereszt medállal :) nagyon szeretem és azóta is hordom
2013. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tőlünk kérdezed minek örülnél azt sem tudjuk ki vagy.

Ezt csak te tudod mit szeretnél.

2013. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

bérmákozás?

az meg micsoda?

valami újfajta mezőgazdasági munka?

szerintem kapát kérj!

2013. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kérdésedben ott a válasz:magyar helyesírás és értelmező könyv.A bérmákozás=bér ért mákot egyelni,gyomlálni vagy betakarítani.Persze Te bérmálkozásra gondolsz,ilyenkor a bérmakeresztszülőtől kapsz ajándékot,és nem a mamádtól.
2013. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, szlovák vagyok.
2013. aug. 6. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
jó:) és mivolna ha esetleg nemfoglalkoznátok mindenhol a helyesírással, megnézném te hogy írsz helyesen szlovákul
2013. aug. 8. 22:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!