Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 3 embernek kéne szülinapi...

3 embernek kéne szülinapi ajándékot vennem egy héten belül. Miket vehetnék, csinálhatnék? :/

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok (mellékesen megjegyzem..xd)

Jövőhét pénteken a nővérem 20. szülinapja lesz. Ötletem sincs arra, hogy mit vehetnék, csinálhatnék neki... Rajong a matematikáért (BMN-n matekszakos), érdeklik a tudományok, "okos" dolgok, szereti a természetet, a növényeket és odavan a pillangókért. Nincs túl sok barátja, kicsit olyan mogorvább típus, de amúgy meg lehet őt szeretni. :)


A másik.. egy barátnőmnek ma van a 17. szülinapja. One Direction rajongó (NAGYON), szeret olvasni, és szeretne ő is "rosszkislány" lenni, csak a szülei nagyon szigorúak.


A harmadik: Egy osztálytár-jóbarát-expasi kombó... 17 éves lesz és szombatra ki kéne találnom neki is valamit. Ő ilyen: szereti a kisautókat, a lányokat (bár még nem túlságosan tapasztalt...) és minden idejét kitölti a futás, amiben világranglistai helyezéseket ért el.


Mit lehetne nekik venni? :// A barátnőmnek gondoltam, hogy rajzolok egy 1D-s poszterféleséget, mert a kézügyességem az meg van hozzá.. De nem tudom... szerintetek?


Köszönöm mindenkinek 


2013. aug. 9. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!