Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a barátomnak a 17....

Mit adjak a barátomnak a 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk eggyütt , (elsején lessz 3 hónapja) , október 25.én pedig születésnapja lessz!

-Foci rajongó

:)

nemtudom.. szerintem olyan ajándékot kéne kapnia, ami valami szerelmes dolog.. :D nem? vagy nem tudom.. komolyan nem tudom.. esetlek, gondoltam olyanra, hogy van olyan nyaklánc, ami egy ketté tört sziv, és az eggyik felébe az én kezdőbetűm van, a másikba meg az ővé.. és akkor íígy .. :D mind 2en viselnénk.. .. szerintetek? segítsetek kérlek! Rendes válaszokat előre is köszönöm!


2013. szept. 28. 13:42
 1/5 anonim válasza:
Ha foci rajongó, akkor én a helyedben a kedvenc csapatával kapcsolatos dolgot vennék/készítenék neki.
2013. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp egy olyan dolgot vegyél neki,hogy ha ránéz akkor te juss róla az eszébe./ ha komoly kapcsit szeretnél/ Pl. a szív nem rossz ötlet amit írtál.Viszont focicucba amit az előttem hozzáértő írt az nem jó.Az nem rád emlékezteti.Egy ezüst lánc,vagy egy szív rá ahogy írtad.
2013. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy fiúnak 17 éves létére nem hinném nyálas dologra van szüksége. Lányok azt hanyagoljátok a hónapfordulókra, vagy félévesre... 18/F
2013. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

A barátom romantikus típus.. :) annyit még mondok :)


jaa meg , még arra is gondoltam , hogy közös kép párna? :) szerintetek?

2013. szept. 29. 13:18
 5/5 klau84 válasza:
szerintem az nagyon jó ajándék
2013. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!