Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Tudnátok ötleteket adni, hogy mit vegyek mikulásra egy anime-imádó barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az iskolában, minden évben van ilyen, hogy kihúzzuk egymás neveit, és akit húztunk annak adunk valami ajándékot. Mivel idén új az osztályom, ezzel a lánnyal még nem tudtam olyan jó kapcsolatot kialakítani, még nem ismerem eléggé, de azt tudom, hogy él-hal az animékért, ezért valami ilyesmire gondoltam. köszi a válaszokat!(:

2013. nov. 17. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy könyvet.

Tegnap voltam az Alexandrában,és levertem egy ilyen anime-s könyvet. Ebben könyvet mindenféle anime-k vannak,és bemutatja őket. Viszont a címére már nem emlékszem,de ha bemész egy könyvesboltba biztosan segítenek:)

2013. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kameko-san ***** válasza:

Az a könyv tényleg jó ötlet, de vehetsz anime témájú kulcstartót, bögrét, nyakláncot vagy valami ilyesmit. De jó tanács adáshoz tudni kéne mennyi a max összeg amit ráfordítasz. :)


*egy szintén anime rajongó lány*

2013. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kameko-san ***** válasza:
Meg talán kipuhatolhatnád, hogy mi a kedvenc anime-je, szereplője, és ahhoz kapcsolódó ajándékot. :)
2013. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül megláttam, hogy az egyik füzetére fel van írva a "Death Note" így feltételezem, hogy ezt szereti és ezt még én is láttam, úgyhogy szerintem valami ezzel kapcsolatos lesz, de azért majd még kérdezősködöm ;D összegben mondjuk nem nagyon szeretném meghaladni a 2500Ft-ot:D
2013. nov. 17. 15:11
 5/6 anonim válasza:
DN-es cuccokat lehet venni pesten olcsón, mivel ismert anime tuti van jópár cucc belőle.
2013. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vri válasza:

Anime könyvet (:

Nem nagyon ismered, akkor vagy ismerd meg jobban, vagy kérdezd az osztálytársaidat akik igazán ismerik, hogy anime-n kivül mit szeret még.

2013. nov. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!