Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hahó! Barátomnak egy hét...

Noncsiika kérdése:

Hahó! Barátomnak egy hét múlva lesz a szülinapja és egy bőrkarkötőt vettem neki egy fém résszel és arra akarok vmit íratni csak még nem tudom h mit. Mit írassak rá?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség a segítséghez xdd.. Bmx-ezik, szereti a nyugis meg a raggies zenéket meg engem xd nem egy pörgős pasi hanem inkább nyugisabb.. nem egy hős szerelmes tipus szal nem szokott semmi nyálasat mondani.. ööö fél éve vagyunk együtt.. szerintetek mit írassak rá?? sürgős!

2013. nov. 24. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez esetben semmit ne írass rá.

Ha ránéz arra a karkötőre, bőven elég lesz neki az a tudat, hogy tőled kapta.

De ha mindenképpen rá akarsz íratni valamit, én azt tanácsolom, hogy csak olyan legyen, amit ti tudtok, hogy mi a jelentése és nem kínos hordani.. Pl.: egy évszám, nap..


De szerintem elég a karkötő.. Nem kell abba mindenképpen íratni valamit...Értékelni fogja, hogy tőled kapta :) Sok pasit veszélyeznek az ilyen dolgok, hogy gravírozott cuccokat kell hordaniuk... Persze akadnak kivételek..

2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!