Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Teljesen meg vagyok lőve, nem...

Teljesen meg vagyok lőve, nem nagyon van semmi ötletem, jön a Karácsony, de nagymamámnak nincs semmi, amit vehetnék.60-65 éves hölgy, jól tartja magát, a háta szokott fájni kicsit, de amúgy semmire sincs igénye, bármit kérdezek. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt elkészítheted neki, mert saját kézzel készített ajándéknak egy nagymama biztos sokkal jobban örül, mert személyes, és örök emlék lehet :)


Só liszt gyurma receptje:

-20 dkg só

-20 dkg liszt

-2/3 evőkanál liszt

-125 mililiter víz


Ezeket összegyúrod szépen, de a vizet fokozatosan adod hozzá, nehogy kevés vagy sok legyen. Ha kevés, rakj még. Csinálj belőle figurákat, vagy nyújtsd ki és szaggass belőle sütiformával kis díszeket. Ha kész tedd ki száradni valahova, hagyd 2 napig száradni majd fordítsd őket meg.


Szappan receptje:


1 nagy tömbszappant reszelj le egy mikrózható tálba. Tegyél hozzá két teáskanál vizet, majd tedd be a mikróba 2 percre. Jó illatos lesz a ház, úgyhogy szellőztess ki. Ha kivetted a mikróból, gyúrd össze, majd tegyél sütiformákat egy tálcára. A sütiformákba gyömöszköld bele a szappant, és hagyd 1-2 órán át száradni, majd nyomd ki belőle! Nyugi könnyű lesz elmosni, csak szappan :) Szépen becsomagolva mindenki örül neki! Sok sikert!!

2013. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lotti2001 válasza:
az én nagymamám 70 éves és imádja amiket készítek nekii! készíts te is neki bármit! pl.:karácsonyi asztaldísz! én úgy csináltam hogy szereztem egy kisebb méretű fakorongot de jó hozzá bármilyen fa és ragasztottam rá gyertyákat,műfenyő ágat, egy kis csillámport meg bármit ami karácsony témájú! de készíthetsz neki bármit ami csak az eszedbe jut és a lényeg hogy szeretettel készítsd és szeretettel is add oda neki!! remélem tudtam segíteni! :)
2013. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én tavaly jártam hasonló cipőben. Végigjártam minden boltot, kértem tippeket az eladóktól, barátaimtól, de használható ötlet végül sehol sem lett. Aztán munkatársam ajánlotta, hogy mi lenne, ha befizetném a nagyit egy masszázsra, ahol feltud kicsit töltődni, kikapcsolni, és megmenekülhet a zsibongó unokák hadától. Először kicsit vonakodtam, de végül nagyon jól sült el, a mama élvezte, és félévente azóta is visszajár ilyenekre!
2013. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez szerintem egy nagyon jó ötlet, én is ki fogom most próbálni saját nagyszülőnél az idén! Köszönöm az előző hozzászólónak. Csak azért, hogy másoknak megspóroljam a keresgélést, tudok egy helyet, ahol minőségi masszázsban részesülhet az ember, megfizethető áron. Kollégám volt nem rég a Sano in Vitánál ( [link] és nagyon megvolt velük elégedve. Én hozzájuk fogom vinni a nagyszülőmet :)
2013. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Na ezért éri meg gyakorikérdéseken olvasgatni. Ugyanezen szenvedek már 2 hete, és most nem csak választ, de egyből konkrét linket is kaptam. Én ugyan nem ismerem ezt az Oázist, amit most belinkeltetek, de elsőre nagyon meggyőző a honlap és a szolgáltatások komplexitása, mindenképpen ki fogom próbálni náluk valamelyik masszázs típust (mert ahogy láttam nagyon sok fajta van.)
2013. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

ötletet kaptam tőletek, és én a feleségemet leptem meg egy masszázzsal a Sano in Vitánál, már be is jelentkezett. A telefonban is nagyon kedvesek voltak, úgyhogy remélem felfrissül majd a párom náluk.

2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!