Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőm keresztszemes hímzéss...

Barátnőm keresztszemes hímzéssel foglalkozik. Karácsonyra szeretnék neki ajándékot venni ebben a témában. Tudtok nekem valami jó ötletet adni? Esetleg vaalmi hímzőkészlet vagy valami ilyesmire gondoltam valami nagy doboz tele cuccokkal.

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 20:01
 1/5 anonim válasza:
Szép fedeles, bélelt kosarat, bele sok színes cérnát, ollót, kártyát hozzá amire ráírod:" azért, hogy sose fogyjon el a cérnád".
2013. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy dobozban egy rakat különféle cérna, tű, szövet, akár minták is. De ne felejtsd el, hogy a keresztszemeshez speciális cérna és tű kell.
2013. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A keresztszemeshez NEM kell speciális tű, csak tompahegyű hímzőtű. De a hegyes tűvel is lehet hímezni. A cérna pedig vagy gyöngy vagy osztott fonal. Attól függ, milyen apró szemű anyagra hímez.

Lehet kapni varródobozt, az is megfelel a célnak.

Vegyél pár méter kongré anyagot, egy-egy színből legalább két motring cérnát. Esetleg egy olyan könyvet, amiben keresztszemes minták vannak.

2013. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hímző tű nem speciális? :D
2013. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok köüszönöm az ötleteket, de tegnap sétáltam fehérváron és a szuvenír bvoltban találtam egy gyönyörű kézzel faragott harmonika szerűen nyíló varró dobozt
2013. dec. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!