Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak egy 13 éves fiúnak...

Mit adjak egy 13 éves fiúnak karácsonyra? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tud nekem ötleteket mondani, hogy mit kéne adnom karácsonyra egy fiúnak? Én lány vagyok, 13 éves. Szeretem a kézműves ajándékok elkészítését, de egy fiúnak egészen más az ízlése, mint egy lánynak. A könyv és csoki párosítás nem jó, mert nem szeret olvasni. Pedig még ez lett volna a legjobb ötletem. :(

Nem tudok túl sokat a fiúról, de itt van pár dolog róla: szeret focizni, egyesületben kosarazik. És minden érdekli ami fiús.

Jövőhét péntekig kéne kitalálnom valamit, mert akkor lesz osztálykarácsony.

Valaki tudna segíteni? Ti minek örülnétek egy csokin kívül? Nemet és kort is írjatok légyszi!



2013. dec. 13. 23:28
 1/2 anonim válasza:
lepd meg egy örömlánnyal
2013. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt mondod szereti a focit és a kosárlabdát.

Akkor vegyél neki valami focis vagy kosaras cuccot. Bögrét,pólót,újságot,tollat,menő most ez a focis kártya is...

2013. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!