Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek? Több embernek...

Ajándékötletek? Több embernek is kéne, és kifogytam az ötletekből. Olcsó, de frappáns ajándékokat szeretnék. Részletek lent

Figyelt kérdés

1. Osztályban egy fiút húztam, akiről semmit nem tudok, de nem dezodort, stb. akarok venni neki, az annyira közömbös. Egy 17 éves srácról lenne szó.


2. A barátomnak karácsonyra megvan már az ajándéka, viszont mostanában leszünk 1 évesek is, és arra már nincs ötletem.


3. Egy barátnőm, nagyon szeret fotózni, ő is 17 éves. Fényképezéssel kapcsolatban már rengeteg cucca van, ezért is vagyok tanácstalan, nem akarok olyat venni, ami már van neki.


Ez a három lenne. A tanácsokat, tippeket előre is köszönöm!:)



2013. dec. 14. 13:53
 1/1 anonim válasza:

Szerintem az osztálytársadnak vehetnél mondjuk egy CD-t ha megtudod, hogy milyen zenéket szeret

A barátodnak csinálhatnál valamit saját kezűleg, mondjuk fényképekből

És szerintem a barátnőd örülne képkeretnem, mert abból soha nincs elég

2013. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!