Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS! Mit vegyek apukámnak...

SOS! Mit vegyek apukámnak karácsonyra? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Kérlek, ha van valami ötlet segítsetek, mert sürget az idő!



Tudom, hogy sok ilyen kérdés jött már, meg is néztem a válaszokat, de valahogy egyik sem az igazi..

- Apukám szeret olvasni, kedvenc írója Vavyan Fable, de tudtommal már az összes könyvét olvasta,

- szeret filmet nézni, de nem szeret pazarolni, hamarabb tölt le filmeket, vagy néz meg interneten

- szeret íjászkodni, de ahhoz már minden cucca megvan, még könyv is

- szereti az elektronikai cuccokat, de azok elég drágák és annyim nincs, ami meg olcsó lenne, az már van neki

- nem szereti a haszontalan holmikat, tehát dekoráció ilyesmi kizárva, ha olyat kap, nem teszi szóvá, de látni rajta, hogy nem az igazi

- szereti a bort (minőségit), de van itthon egy csomóféle, ráadásul kb minden rokonunk ad

- van humorérzéke, tehát lehet valami vicces is, de olyan aminek örül és hasznos

- szeret barkácsolni, de ahhoz is mindene meg van


Most ennyi jutott eszembe, ha esetleg valamit kihagytam, majd még írok.

Szeretnék neki valami különleges dolgot adni,aminek tényleg örülne és minden nap tudná használni!:)

14/L



2013. dec. 17. 20:25
 1/2 anonim válasza:

figyiii:D én is 14áves vagyok és én se tudok mit venni de azért van egy pár ötletem: az internetről tölts le filneket (pl:kereszt apa,24,a bárányok halgatnak,alkonyat,a tetovált lány )szerintem ilyesmi filmeknek nagyön örülne :D ha a könyveket szereti nézz a helyi könyvesboltban akció,thiller,sci-fe fajta könyveket vagy amilyet szeret :D


bár az én apukán azt mondta h nem kéz semmit,ne készítsek neki semmi,ne vegyek neki szóval nem kap semmit :DDD

2013. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a számára tökéletesajándékot:) Könyvre csiptethető olvasólámpa:)
2013. dec. 20. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!