Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Diplomaosztóra milyen ajándéko...

Diplomaosztóra milyen ajándékot vegyek a tesóm lányának kb. olyan 5-10000 ft közötti értékben és pénzt vagy ajándékot szoktak adni?

Figyelt kérdés
Egy fiatal kis céltudatos,komoly de bulizós csajról van szó. Már kapott munkát Pesten egy bankban és lakás is van,beköltözik de lakásba való cuccai pl. már vannak. Mit szoktak adni? Valami könyvet ami a munkájába vág vagy egy tollat mondjuk gravírozva vagy olyan jobb határidőnaplót vagy valami könyvet vagy zene cd-t amit hallgat? Ti mit vennétek egy ilyen csajnak?
2014. jan. 21. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Bankkárként fog dolgozni. Valami szakmába vágó ajándékot tudtok mondani?
2014. jan. 21. 21:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját diplomaosztómon a pénznek örültem a legjobban, mert épp nyaralásra gyűjtöttem.

Szerintem nem kizárt, hogy ő is gyűjt valamire...


Az anyját (testvéredet) kellene erről leginkább megkérdezned szerintem...

2014. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szép, nőies irattartó táska vagy laptoptáska jó lenne.

Az ilyen drága dolgokat az ember sokszor akkor is sajnálja magától, ha egyébként évekig lehet hordani.

Természetesen valami komoly, konzervatív, örök-darab jellegűre gondoltam.

[link]

2014. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami gravírozott, márkásabb toll? De őszintén szólva a legjobban a pénzzel járnál, adsz egy tizest, avval nem lehet mellé lőni nagyon. Mellé meg egy szép csokor virág. Nálunk se volt nagy ajándékozósdi, kaptam virágot, volt finom kaja, egy kis KP és annyi.
2014. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél neki egy szép aranyláncot és egy szép kis csokrot.Vagy pedig vegyél neki olyan diplomaosztókra illő macikát,10 ezer Ft-ot meg valami édességet.
2014. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem Lagzi Lajcsi bármelyik cédéjének nagyon örülne a kis lurkó
2014. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!