Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek most lesz a szülinapja. 12 éves lesz és nem tudom, hogy mit adjak neki ajándékba.

Lehetőleg többet írjatok, hogy tudjak választani.

És NE írjatok hülyeségeket!



2014. ápr. 6. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi gyorsan írjatok, mert nem sokára itt a szülinapja!
2014. ápr. 6. 15:59
 2/7 anonim válasza:
Haladjatok már !
2014. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Általad készített ékszert (karkötőt, nyakláncot), díszíts fel egy natúr képkeretet, amibe olyan képet raksz, amin mindketten szerepeltek, ilyesmit. Ha saját kézzel készített ajándékot adsz, mindig te jutsz majd róla az eszébe és szerintem nagyon szép gesztus.

De a te legjobb barátnőd, neked kell tudnod hogy minek örülne.

2014. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 whiterabbit7 válasza:

Egy kartonra ragassz közös képeket, élményeket.

A képeitekből készíts képregényt. Ilyenkor a netrőlis leszedheted a többi barát képeit, osztálytársakét és kreálj egy történetet.

Vegyél egy kis dobozt, pingáld ki és írj kis cetlikre aranyköpéseket, közös élményeket.

Vagy vegyél egy fehér bögrét, porcelánfestéket és arra írd valami jellegzetes mondását, amin halálra nevettétek magatokat.

2014. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 puszti laura válasza:
szia ugy montad hogy a baratnod 12 eves lessz te hany eves vagy?ha ugyan olyan koru vagy mint o akkor van egy jo otletem.Szoval mi a te neved?Mi az o neve?Ket osszeillo kirako darabjat rajzold at papirra a baratnod kedvenc szine mi?Olyan szinure vesd a papirt,majd ragaszd ra.Arra is ugyelj hogy mi a te kedvenc szined,es olyanra fesd a papirt.Ha raragasztottad a baratnod nevet ird ra.Jukaszd ki fent,fuzz bele egy cernat/madzzagot es kesz.BARMIKOR OSSZEBIRJATOK RAKNI ES IGY OROKRE ORIBARIK LESZTEK/minnie es te.hi en igycsinaltam de mashogy is van
2014. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 puszti laura válasza:
elnezest MINNIE ES TE.HU
2014. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puszti laura válasza:
JA ES MEGINT EN VAGYOK IRJ KERLEK VISSZA HOGY TETSZIK-E AZ OTLET.Remelem nem hulyeseg
2014. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!