Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a lovas oktatómnak?

Figyelt kérdés

Már több éve hozzá járok és nagyon sok mindenben segít.Nem csak a lovaglásban, de például az 50 óra közösségi szolgálatot is leigazolja nekem.

Szeretném megköszönni a sok segítségét, de nem tudom mivel lephetném meg.


Röviden: 4 lovuk van, most dolgoznak a saját lovardájuk építésében, nagyon szereti az állatokat és sok mindent tud róluk.


Amikor tudok akkor viszek a lovaknak száraz kenyeret, gyümölcsöt, tavaly nem a lovaknak hanem külön nekik vittem majdnem 4 kg naspolyát mert tudom hogy szeretik, mikor megérik a cseresznye szoktam nekik szedni.A lényeg hogy nagyon szeretek oda járni és ilyen apró dolgokkal próbálom megköszönni, de szeretnék egy "igazi" ajándékot adni.

Mi lehet a legjobb?


2014. máj. 3. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíts neki épiteni lovordát vagy lovakal kapcsolatos ajándékot :)
2014. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lovarda tegnap elkészült :)
2014. máj. 5. 10:49
 3/4 anonim válasza:
Egy lópatkót. Állítólag szerencsét hoz, ha az ajtód fölé teszed és még ötletes is! :)
2014. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha ismered a többieket is, akik hozzá járnak tanulni, vegyél egy emlékkönyvet és írjon bele mindenki pár sort, esetleg a fényképeteket is beragaszthatjátok, főleg olyat, amint Ti a lovon ültök:))


Vagy az egyszerűbb vegyél egy könyvet lovas történetekkel és írj bele valami személyeset:))


Pl.


Történetek lovakról és pónikról


lovas könyvek210x275 mm, 128 oldal, ára: 2.999,- Ft

ALEXANDRA KIADÓ, Pécs


Ez a válogatott történetekből álló gyűjtemény minden lókedvelő ember szívét megdobogtatja. A lórajongó bestseller író, Jenny Oldfield széles palettáról válogatta össze a tizenkét izgalmas mesét: az ókori Görögországtól a középkori Japánig, egy amerikai farmtól a bécsi Spanyol Lovasiskoláig. Találunk köztük bátor és gyönyörű lovakat, hűséges és kedves, dédelgetnivaló pónikat.

A kortárs művész által készített illusztrációk drámai és eleven ábrázolások, melyek életre keltik a történetet. A képek izgalmasak, inspirálóak és meghatók.


[link]

2014. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!