Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagyon vallásos tanárnőnek...

Nagyon vallásos tanárnőnek milyen ajándékot lehet adni 8. év végén?

Figyelt kérdés
Semmit nem akar elfogadni,igazán nem érdekli semmi csak a vallás.
2014. jún. 2. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Akkor szeretetet. És az olcsó is. :D


Amúgy csak nem Jehova tanú? :D

2014. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem jehova,normál katolikus vallású,és nagyon nagyon jó ember.
2014. jún. 2. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Whoops, akkor nem szóltam. Nekem egyszer volt egy Jehova tanú tanárom, aki mindig ilyesmiről magyarázott. Az osztály minden tanárnak adott egy kis ajándékot karácsony előtt, meg ilyesmi, és nem fogadta el. Na mindegy, 1 év után kirakták a faszba, mert meg akarta téríteni a tanítványait.


Viszont komolyra fordítva a szót biztos örül valami személyesnek, ha másnak nem. Egy ilyen szép noteszfüzet (papírboltban kaphatóak kb. 500 Ft-ért tök szépek), amiben mindenki tablóképe benne van, egy külön oldalon és mellette a neve, meg valami jókívánság, esetleg idézet? Ennek örülnie kell, ha szerette az osztályt.

2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti az osztályt,minden gyereket imád,és még ilyen tanárnővel nem találkoztam aki ennyire nem akar elfogadni semmiféle ajándékot soha semmilyen alkalomra.De mi úgy érezzük,hogy kell neki adnunk valamit,mert meg kell köszönnünk neki azt ahogy szeretett minket.
2014. jún. 2. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
És amit írtam az nem jó ötlet?
2014. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dehogynem.jó ötlet,mert csak olyannak örül ami velünk kapcsolatos és a szívünkből jön.
2014. jún. 2. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként ez olcsón is kijönne. Egy egész szép noteszfüzet 5-600 Ft, mindenki bedob egy tablóképet, aláírja, sok szeretettel, jókívánság, és kész.
2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Richard Dawkins "Az Isteni Téveszme" című könyvét.
2014. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vallásos, akkor egy nyakláncot valami szép kereszt medállal.
2014. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Esetleg egy énekes-könyvet, amit az osztály minden tagja "dedikál"

Ezt biztosan nem utasítaná vissza :)

2014. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!