Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnál férfinak ajándékba?

Mit adnál férfinak ajándékba?

Figyelt kérdés

A fő, hogy apró legyen, és kulonleges,

Ja és nem tud az illeto magyarul, férfi, mexikoi, 185 cm magas. Ezek szerintem fontos adatok. De nem szulinsp vagy ilyesmi. Sokkal inkabb ugy kuldom, mint magyar rajongoja. Segitsetek. Juni 26 ig ki kell talalnom. Sos



2014. jún. 5. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, ja, levélben! Okos XD

Értelmes válaszokat szeretnék, nekem ez fontos!!

2014. jún. 5. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 195 centi vagyok, és magyarból perfect vagyok.
2014. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem egy szerelmes levélrol van szo, nem tarsat keresek, ő egy színész. Annyira nem is hangsulyos, hogy milyen magas... De kérlek segitsetek, mit adjak neki???
2014. jún. 5. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki valami szépet, kedves Valcsi=D. Annak fog örülni, elmegy egy levélben.
2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sör mindig beválik.
2014. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen magyaros ajándékot, a neten rengeteg van, válassz ki egy kicsit, ami befér egy borítékba.

Googleba írd be, hogy magyaros ajándékok és szemzgethetsz.

2014. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valami mexikói sorozat hozéármándója, akkor készülj fel, hogy a cucc nem túl valószínű, hogy eljut hozzá.
2014. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
adj neki egy szép ruhaneműt.olyat, amit fellépésekre is esetleg felvehet. vagy ha nem jön be neked az ötlet, akkor egy üveg bor.
2014. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha ajándékot kellene adnom egy olyan híres embernek, akit szeretek, én egy igényes levelet adnék, amiben leírnám, hogy számomra hatalmas inspiráció az adott személy.
2014. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!