Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy lány ismerősöm 18. születé...

TheMartin kérdése:

Egy lány ismerősöm 18. születésnapjára mit lehetne venni?

Figyelt kérdés
Nincs egy éve hogy megismerkedtünk, tehát nem vagyunk hűdeszuper barátok, de meghívott a születésnapi bulijára és tanácstalan vagyok az ajándékkal kapcsolatban. Mit szokás ilyenkor venni?

2014. jún. 9. 17:39
 1/7 anonim válasza:
Csoki? Azt minden lány szereti (én igen). Esetleg valami plüsst, könyvet.
2014. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
poénosat vagy hasznosat?
2014. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ékszer?
2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha már nem tudod a ruhaméretét akkor vegyél neki egy vásárlási utalványt a kedvenc ruhás üzletébe
2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A körömlakk mindig beválik, abban az esetben, ha ilyen lányos lányról van szó.

A parfümökkel sem lehet mellényúlni.

2014. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont pont a parfümökkel vigyáznék... akkor már inkább ékszer, esetleg lehetne valami poénosat venni. A clairs ben meg egyéb ilyen helyeken mindig vannak jelmezszerű, viccesebb darabok. Ha nem vagytok annyira jóban elég egy üvegpezsgő meg egy ilyen bulis ajándék amit nem kell se túl komolyan venni, de azt se fogja rá mondani hogy ilyen már van ( plüssnél meg bögrénél meg ilyen izéknél ez fennáll) Suliba mindig volt ajándékozás és a harmadik plüss macinál már marhára nehéz volt mosolyognom...
2014. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ha úgy gondolod hogy még nem vagytok annyira jóban akkor vegyél neki egy fincsi desszertet és csináltass egy olcsóbb de szép virágcsokrot. :)
2014. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!