Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 17/L Baratomnak nemsoka lesz...

17/L Baratomnak nemsoka lesz a szulinapja lassan fel eve vagyunk egyutt . Szeretnek neki valami ajandekot de nincs semmi ötletem . Szinte mindene mrgvan . Motoros . Milyen ajandekot vehetnek neki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 23:02
 1/2 anonim válasza:

Amennyiben nincs pénzed egy új motorra, netán motoros felszerelésre ( kabát, kesztyű, stb. ), vehetsz neki valami egyszerű szerencse hozó kabalát, amit rá tud akasztani a motorjára. Ha nem tudsz ilyet szerezni vehetsz neki ( nagyon egyszerű lesz: ) egy motoros újságot, netán egy egész éves / féléves előfizetést.

Én is motoros vagyok, ezeknek örülnék ( ha lenne barátnőm... ).

Egyébként még a sex jöhet szóba ( ha már megvolt az első, ami fél év alatt gondolom megvolt, akkor új póz, netán azt csinál veled amit akar vagy sexy jelmezbe öltözöl, stb. ), de gondolom nem arra gondoltál.

2014. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy témába vágó könyvet.
2014. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!