Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit "készítsek" a barátnőmnek? :D

Mit "készítsek" a barátnőmnek? :D

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,és még csak most leszünk 1 hónaposak a barátnőmmel,de nagyon szeretjük egymást ezért ezt is megünnepeljük mert nagy szám :D Most volt 1 hete mindkettőnknek születésnapja (1 héten születtünk :O) mindketten vettünk egymásnak mindent,de most nem venni akarok neki valami ajándékot,hanem készíteni :D Valami kis cuki apróságot,amit imádna,lányok valami ötlet? :* :D Előre is köszönöm a válasszokat! :D

2014. júl. 12. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Vidd el vásárolni, a lányok általában azt szeretik:D vagy vidd el vacsorázni vagy valami ilyesmire gondoltam én. Tervezd meg neki az álomnapját, amit csak veled fog tölteni. Hidd el, ez egy különleges ajándék.
2014. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de cuki vagy!!! Csinálj képekből egy montázst, de igazit nyomtatott képre gondolok, és menjetek el vacsizni vagy főzzetek együtt :)
2014. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ó hogy basznád meg(irigy komment <3)
2014. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sok közös képetek van akkor egy albumot.
2014. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk: [link] alapok itt: [link] Nem egy atomfizika, apróság is, cuki is.


Ha rám hallgatsz, akkor hónapfordulóra tényleg csak jelképes valamit adsz neki, a nagyobb durranásokat (közös album, gyertyafényes vacsi, "álomnap") meghagyod évfordulóra, szülinapra, névnapra, stb. mert azok csak nagyobb ünnepek.

2014. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!