Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek bátyámnak 18 éves...

Tomix94 kérdése:

Mit vegyek bátyámnak 18 éves szülinapjára? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
5 nao múlva lesz 18 a tesóm és még nem találtam ki mit vehetnék neki, amire később is még emlékezhet.
2014. aug. 2. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Először is nem nao,hanem nap.Másodszor meg ha tud vezetni és van elég pénz akkor egy kocsit,ha pedig nem akkor valami elektronikai cuccot ami nincs neki
2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem kocsira gondoltam, nem vagyunk túl gazdagok. Max 5-10ezer forintom lenne erre a célra.
2014. aug. 3. 12:45
 3/4 anonim válasza:

Első válaszoló, jó nagy bunkó vagy, egyértelmű hogy véletlen írta el a "nap"ot a kérdező, nem kell mindenkit kijavítgatni-.- mellesleg ha a bátyja 18 éves, akkor a kérdező fiatalabb nála... hogy adna mégis kocsit?:D:D te értelmes..


Egyébként ha valami emlékezeteset szeretnél, én nem feltétlen tárgyat adnék neki, vannak nagyon jó kuponos oldalak (a qponverzum.hu pl. nagyon jó), és itt vannak olyan dolgok olcsón amik tényleg emlékezetesek lehetnek. Pl. különleges programok ahová esetleg a barátaival is el tud menni, vagy sport bérletek nagyon olcsón.. Nézz körül rajta! Ezek inkább élményszerző ajándékok, mintsem hasznosak, de ha olyat szeretnél amit a hétköznapokon gyakran használhat akkor én is elektronikai cuccokat mondanék (pl. fül/fejhallgató, új hangfal).

2014. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Fizesd be egy gyors menetre :)
2014. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!