Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátnőmnek szeretnék...

A barátnőmnek szeretnék valami assasin's creedes dolgot venni. Valaki tudná hol lehet venni bármit is ami AC-s?

Figyelt kérdés
lehetőleg Pest környékén, vagy csak rendelni lehetne? Bár már van pólója kulcstartója és bögréje ami ac-s.

2014. aug. 15. 10:55
 1/5 anonim válasza:

tudtommal nálunk nem nagyon lehet ilyet boltban kapni

rendelni persze számos helyről lehet én tudom ajánla az aliexpressz nevezetű oldalt itt a keresőbe beírod angolul mit szeretnél és már meg is találtad pólók, rejtett tőr másolatok, asszasszin köntösök, utcánra is felvehető "asszasszinos" pulóverek,bábuk stb. minden van ott szerintem ami assassins creed-es: [link] nagyjából egy héten belül postáznak mindent de nyilván ez árufüggő remélem tudtam segíteni Éljen a Tesvériség!:)

2014. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja bocs az egyik link lemaradt: [link]
2014. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja meg igen a kiszállítás lehet több időt vesz igénybe... de még így is tűrhető
2014. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sztem nem kell messzire menni, itt Mo-n is vannak ilyenek


[link]

2014. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,jó lesz :D
2014. aug. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!