Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » S. O. S.! Mit adjak a barátomn...

S. O. S.! Mit adjak a barátomnak 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint másfél éve vagyunk együtt, most 11-én ünnepli a 20. életévét. Már régóta elterveztem, hogy karórát fogok neki ajándékozni, csak sajnos a minap bejelentette, hogy vesz magának egyet. Így most bajban vagyok nem tudom mit adjak neki és sürgősen szükségem van ajándékötletekre! Akár kézzel készíthetőekre is! 6000-8000 ft-ot szánnék az ajándékára. Aki tud segítsen! Előre is nagyon köszönöm!!!

2014. szept. 7. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, Te tervezted, hogy órával kedveskedsz! Tuti megérti... sok sikert!
2014. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Karlánc,nyaklánc,ruha darab,kedvenc parfümje.
2014. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is parfüm.
2014. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább kreatív oldalát fogom meg mindig. Mindig készítek neki valamit a saját kezemmel, ami rá rám és a kapcsolatunkra emlékezteti. :)


Plusz volt, hogy tengerimalacot vettem, hozzá ketrec kaja itató etető kerék stb..

Bettát, akváriummal dísszel kajával.

Ruhát -> póló, ing, pulcsi.

Elvittem tropikáriumba, utána kajáltunk gyros tálat.

Öngyújtó-> gravírozva

Ezüst medál bőr szíjjal.

Póker készlet

Szilikon kártya- pókerhez

Tortát sütöttem, szexi fehérneműt vettem.

Fényképet hívattam elő, és kereteztettem be.


1-2 dolog ami eszembe jutott. :)

2014. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metalmete válasza:
100%

Nem tudom, hogy a barátod szereti e az ilyeneket de én pl imádom a karkötőket és barátnőm, anyukám is meglepett már 1-2 szépséggel ami nem csak, hogy jól néz ki de az ő munkájuk/szeretetük is benne van ami mindennél többet ér :)

De valami jó parfüm vagy gravírozott cucc is megteszi szerintem.


Itt pl vannak tök jó ötletek karkötőkhöz: [link]

2014. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

woooow ez az oldal nagyon tuti amit előbb linkeltek. Hát én bele is vetem magam egybe a kedves páromnak :D

4. hozzá szóló voltam :D

2014. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!