Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Parotoknak ajandek? Gondolkozo...

Parotoknak ajandek? Gondolkozos-beszelgetos kerdes! Tobbi lenn!

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

A minap azon filoztam, hogy eljegyzett baratnomnek (menyasszonyomnak, akit kerek 6honapja jegyeztem el,es akivel kerek 1,5eve vagyunk egyutt) mi lenne a legextremebb ajandek amit adhatnek? Ami egyaltalan nem sablonos. Ha mondjuk multimilliardos lennek,es meglennenek a kapcsolataim, hogy akarmit megvegyek neki vagy akarmilyen hiresseget elhivjak stb. Haz,auto van, azt eleg sablon volna, meg a noknek talan nem is idealis ajandek.. Vacsi,utazas? Eddig mindig az volt. Szoval en elhivnam kedvenc kozos enekesunket( akinek kedvenc szerelmes szama a "kozoa dalunk") h enekelje ezt a dalt neki . De meglepetessorozat kereteben. Persze ezt ki kene boviteni vmjvel ami szinten nem sablonos.

Otletek? :DDDDDDD



2014. okt. 5. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ajandek nem a pénzben kifejezett értékétől lesz különleges, hanem a szándéktól es a figyelemtol. Ismernéd kellene a menyasszonyodat es akkor tudnád, hogy mi az, aminek igazán örülne.m
2014. okt. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is ertem miert remenykedtem h normalis valaszt kapok ;)
2014. okt. 5. 06:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, idióta kerdesre ez volt a legnormálisabb adható valasz ;)
2014. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat idiota embertol igen. :'D
2014. okt. 5. 06:40
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán van rá reális esély,hogy el tudd hívni az énekest ? Magyar ? Ha igen ,akkor nem kivitelezhetetlen a dolog ... ;-) Szerintem biztos lenne meglepi és öröm ,ha mondjuk tartotok egy baráti összejövetelt és egyszer csak elkezd énekelni a kedvencetek ott .. (úgy lenne az igazi ,ha nem látná mikor érkezik a meglepetés vendég ,hanem egyszerűen csak ott van .. (: )
2014. okt. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Soha ne vitatkozz idiotakkal. Elhúznak az o szintjükre es legyőznek a rutinjukkal" Woody Allen is megmondta. Legyőztél.
2014. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!