Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmnek szalagavatója...

Barátnőmnek szalagavatója lesz szombaton nem tudom mit vegyek neki?! És születésnapja is lesz?! Többi lent!

Figyelt kérdés
na szóval lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Szombaton lesz a szalagavatója. Ilyenkor mit szokás venni? Virágot ? Elég jol megvagyunk és szeressük egymást. Ajándékot még nem vettem neki de már sok helyre elvittem mozi,buli,kajáltunk stb.. Szóval olyan 15-20 ezerig meehet. Születésnapja kedden lesz. Gondoltam veszek neki egy órát meg még hozzá valamit. Vagy mit vegyek??! Köszönöm előre is a válaszokat! :*
2014. okt. 15. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy lehet tanácsot adni egy ajándékról, ha nem is ismered az illetőt. Ha tényleg szereted, akkor ismerned kéne annyira, hogy tudd, minek örülne. Ha nincs ötleted, na akkor jönnek az óra, virág, parfüm, csoki... De igazából az ember a 2 forintos, de személyes ajándéknak sokkal jobban örül. Gondolkozz, hobby, éredeklődés, ilyesmi...
2014. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!