Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretnék a barátomnak egy...

Szeretnék a barátomnak egy saját készítésű ajándékot Kellene hozzá sötétben világító festék. Hol tudok venni olyat ami kis kiszerelésben van és olcsó? Esetleg ha van ajándékötlet akkor jöhet az is.

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy hobby boltban, de meyikben? Újpesten lakom.
2014. okt. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire kell kis kiszerelés? Nekem van sötétben világító körömlakkom, világosban átlátszó.
2014. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sok. Csak pár vonásnyira lenne szükség.

de nem UV fènyben világítós kell. Nem tudom Neked milyen van de èn körömlakkból csak olyanról hallottam.

Nem tudom mi a neve annak ami nekem kell, de az amelyik a fènnyel feltöltőfik ès ha lekapcsolod a lámpát vagy sötét helyre visued akkor világít

2014. okt. 22. 22:02
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Nézz rá itt: kreativhobby.hu. Azt nem tudom, konkrétan most van-e nekik ilyesmi, de elég nagy választékuk szokott lenni. Üzleteik is vannak,az Üllői úton tuti, talán a Camponában is, de nézd meg a honlapon, mert vannak még pár helyen.
2014. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Nem UV fényes a lakkom, fényre töltődős. De sajnos nem annyira látványos, mint számítottam, legalábbis 1 rétegben .
2014. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!