Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Most tanultam meg varrógéppel...

Most tanultam meg varrógéppel varni. Karácsonyra ilyen varrós ajándékokat szeretnék csinálni a családomnak. Abban kéne a segítség, hogy miket varrjak?

Figyelt kérdés
Ilyen jó kis ötleteket várok. Válaszaitokat előre is köszönöm. :-)

2014. okt. 25. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiknek akarod? Szülőknek, gyerekeknek?
2014. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készíthetsz bevásárló szatyrot, kötényt, edényfogó kesztyűt, lábos alátétet, díszpárna/hagyományos párna huzatot, asztali futót, ajándékcsomagoló tasakot (csipkével, vagy összehúzó szalaggal például) papírzsebkendő tartót, ha van pici lány pörgős szoknyát (azért ezt, mert ehhez még szabásminta sem kell), babaruhát, tornazsákot, bevásárló kosárba bélést.
2014. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ipari textima varró gépen .Elsőnek még a sebeséget is fura volt meg szokni.Ugy meg indult néha.Hozzá kell szokni .Gyakorolj pár nap ,és érezni fogod.
2014. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!