Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti 14 évesen mit kérnétek...

Ti 14 évesen mit kérnétek szülinapotokra és karácsonyra, ha?

Figyelt kérdés
Ha mind a kettő egy hónapban lenne és az egyikre mondjuk nem kapnál nagy értékű ajándékot. Vagyis ezt nem úgy értem. Az ajándék az ajándék...:)
2014. nov. 1. 20:17
 1/7 Borosta2 ***** válasza:
17%
Kurv.kat ja hopp 14 re inkább guminőt majd 18 évesen kiérdemled a kurv.kat addig csak várj... Karácsonyra meg ugyan ezeket karácsonyi felszerelésben feltéve hogy hiszel a télapóban és az ünnepben
2014. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ThodEE GoD válasza:
Teló-Szgép alkatrész, bicikli, honnan kéne tudnunk hogy téged mi érdekel és mi a hobbid?
2014. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudod mire van szükséged ak miért erőlteted?
2014. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintek mert nem irtam hogy EN NEM TUDOM ELDONTENI????!!!

Jaa tenyleg

Talan azert mert nem akartam hogy kioktassatok

Toletek kerdeztem

Bocs

2014. nov. 1. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképp valami nagyobb ajándékot kérnék a kettőre együtt. Viszont azt sem tudjuk, hogy fiú vagy lány vagy e . Mi a hobbid? Mit sportolsz? Szertsz-e rajzolni, úszni, lovagolni akármit? Én segítenék, de így nehéz.
2014. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem pedig ez volt a válaszom csak 14 évesen a képernyő előtt kell pattogni.. én mikor nem tudtam eldönteni akkor tudtam hogy nincs semmi amire szükségem van és hagytam..
2014. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pénzt mer most gyűjtök vmire. De te viszont most egy konkrét dologra gondoltál? Mert akkor lehetne az is h vhova menjetek el fürödni, vacsorázni, shoppingolni...vagy nemtom biztos van valami hobbid vagy amit csak szimplán szeretsz pl. divat,és akkor ruhát kérnél de mondjuk szerintem a karácsony az inkább arról szól h együtt vagyunk meg a meghittség stb. 14/L
2014. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!