Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit csináljak neki karácsonyra?

Darkness10 kérdése:

Mit csináljak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
A karácsonyi húzáson egy fiút húztam, és készítenem (azt mondta az oszt főnök hogy ne költekezzünk nagyon hanem inkább barkácsoljunk) kell neki valamit. Most komolyan, mit lehet egy fiúnak barkácsolni? Kocsi szóba se jöhet mivel az "vérciki" egy 13 évesnek (nemsokára 14) SOS nagyon fontos

2014. nov. 18. 17:08
 1/3 anonim válasza:
Egy cipőben járunk :) Nem tudok ötletet adni de ha eszembe jut valami egyből szólok :)
2014. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valamilyen füzetet és borítsd be az elejét valamilyen semleges mintával, Pl. pöttyössel, vagy hasonlóval. Vegyél neki mellé rágót vagy csokit! Mit szokott csinálni? Esetleg tudsz olyan dolgot írni, amit szeret?
2014. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Anno gimi osztálytársam 18 évesen kapott egy ilyen plüss cd tartót:

[link]


Valami ehhez hasonló volt, néz szét körül, talán 1000-1500ft-ért találsz valami, az még nem olyan nagy tétel, szerintem a többség így ajándékoz.

Egyébként a srác még örült is neki, én pedig még általánosban egy autós falinaptárat adtam az egyik srácnak, rem segítettem valamennyire :)

2014. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!