Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy fiú osztálytársamnak kell...

Egy fiú osztálytársamnak kell Mikulásra ajándékot vennem, de fogalmam sincs, mit adhatnék, amit nem dob ki azonnal a kukába?

Figyelt kérdés
Valamit a kosárlabdával kapcsolatban gondoltam, merthogy rendszeresen jár edzésre és szereti is a sportot. Csakhogy már tavaly a barátnőm vett neki egy kosárlabdás magazint, aminek örült. Most én mit adhatnék? Tudok rajzolni, de most rajzoljak egy sima kosárlabdát? Azzal mit csinálna? Kirakná a szobája falára? Á, biztosan a kukában végezné. Segítsetek, kérlek!

2014. nov. 20. 20:09
 1/5 anonim válasza:
Kosaras poszter?
2014. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem süssél neki sütit pl mézeskalácsot. :) Az ugyan nem kapcsolódik a kosárlabdához, de szerintem bárki örülne neki.
2014. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah én is erre gondoltam, hogy különböző formájú mézeskalácsok, akár labdák, sporteszközök. Tök kreatív :D
2014. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hello

Èn is kosarazok már 5 éve,úgyhogy sztem vmi kosaras cuccot kellene neki venni. Nem tudom mennyi a keret de olyan 3000 ft-ig mondok dolgokat (nekünk annyi szokott lenni):

-ahogy írta az elso: kosaras poszter (kedvenc csapata/jatekosa)

-kosaras kituzo

-ha jól rajzolsz akkor lerajzolhatod a kedvenc csapata logojat v jatekosat v csak egy sima embert amelyik betör a palánk felé

-kereshetsz vmelyik boltba olyan mikulást amelyik a kosarazik

-rajzolj neki egy mikulást amelyik zsákol

Stb...stb....itt csak a kreativitásod szab határt.


UI: NEM AZ SZÁMIT HOGY MILYEN KOSARAS (NEM KOSARAS) DOLGOT ADSZ NEKI, HANEM HOGY AZT SZERETETBOL ADOD. HA MEG KI DOBJA AKKOR AKKOR MÁR VELE VAN GOND, NEM VELED:)


Remélem segitettem!!!

2014. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! Már el is kezdtem rajzolni! :))
2014. nov. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!