Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a (fiu) osztálytársa...

Nina16 kérdése:

Mit adjak a (fiu) osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok! Az osztálytársamnak (fiú) kell karácsonyi ajandékot adnom és fogalmam sincs mit is adhatnök, mivel nem ismerem őt annyira, így nem tudom,hogy mit szeretne! A barátnőim szerint vicces ajandékot adjak neki és rénszarvasos alsót ajánlották! :D Az ötletük tetszik, de nem tudom, mit gondolna...igaz szereti a viccet, de akkor is! Mit gondoltok???

2014. nov. 21. 21:58
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez egy teljesen jó ötlet, poénnak venné, és még hasznos is. De ajánlanám a söröskorsót is, amibe gravíroztatsz valamit, a fiúk általában örülnek az ilyesminek. :)
2014. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem jó ötlet, de csinálhatsz olyat is, hogy veszel egy sima fehér bögrét és annak a tetejére (ahonnan isznak belőle) rajzolsz egy bajuszt :)
2014. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cattyfaye válasza:

Bögre és az alsónadrág is jó ötlet szerintem :D Jó ötlet még a vicces feliratú "rendszámtábla" is, vagy sörnyitókból készült karkötőt is, csak kék, fekete vagy valamilyen fiús/kedvenc színű szalagjával: [link]

De szerintem egy kulcstartó is vagy egy vicces hűtőmágnes, egy redbull is megteszi, ha a külsejét kidekorálod, meg persze egy kis csoki vagy házi készítésű süti, esetleg egy kis nutella (de persze csinálhatnál neki mikróssütit is vagy cupcaket). Akár egy fülhallgató, képregény vagy nyakkendő is megteszi, de egy buggyos sapka is tökéletes egy fiú számára. (vagy valami géppel/telefonnal kapcsolatos kis apróság, gondolok itt pl. telefontokra vagy laptopra ragasztható matricára)

2014. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, mind nagyon jó, már csak döntenem kell, hogy melyik legyen :) remélem örülni fog neki :D
2014. nov. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!