Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek a...

Foszfor H3PO4 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a pasimnak karácsonyra? 3 hónapja vagyunk együtt. és 22 éves .

Figyelt kérdés
nincsenek közös képeink. szereti a focit és a lovakat .telefontokra gondoltam mert az nincs neki. de valami jobbat szeretnék neki adni mert ez nem túl ötletes...vagy esetleg ez mellé még mit adhatnék neki?

2014. nov. 25. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Csináltass neki egy fényképes telefontokot! Egyedi hátlapok oldalon találsz sok félét! Én is azt adtam ajándékba és nagyon örült neki! Esetleg mellé egy parfümöt vagy ruhát! Olyat vegyél amit használ is szerintem!
2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ennyi idő után még tartózkodnék a közös fényképes ajándékoktól. Ha találsz olyan telefontokot, ami tényleg tetszene neki, az szerintem nem rossz ajándék. Esetleg csapj mellé valami személyes apróságot, ez nyugodtan lehet valami saját készítésű, akár csak egy mézeskalács, amit direkt neki csináltál (ez sem feltétlenül kell szivecskés legyen, lehet pl. Lovas is)
2014. nov. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!