Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kreatív Hobbi társaim, hogy...

Kreatív Hobbi társaim, hogy lehetne megoldani az alábbi párna ötletét?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen nagyon puha anyagból készült mini takarót, amit ketté szeretnék vágni és párnaként összevarrni.


A kérdésem az lenne,hogy ha legalább 2 centit beveszek belőle és úgy varrom össze, akkor ugye nem fog szétfoszlani? (Kézi varrás). Valamint, hogy egy N kezdőbetűt szeretnék szép nagyban a párna elejére, középre. A kérdésem,hogy amennyiben belevarrom mennyire nézni ki jól, vagy ilyen anagy esetében van inkább valamiféle festék, amit rá lehet vinni és nem jön ki? Akár mosás után sem?

Csak ötleteket szeretnék, mennyire nézne ki jól, stb.

Az anyag mint mondtam ez a nagyon puha, plüss anyag :)



2014. dec. 6. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásokért!


Amúgy ha nem egyértelmű, majd két párnát szeretnék belőle, azért vágom ketté :)

2014. dec. 6. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Plüssre nincs olyan festék, ami megmaradna rajta.

A vágott széleket pelenkaöltéssel el kell tisztázni,különben foszlik. Összevarrni is oda-vissza öltésekkel célszerű.

A rátét lehet bármilyen anyagból. Rávarráskor a széleket alá kell hajtani, és nagyon apró öltésekkel rádolgozni a párnára.

2014. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen celbol keszul a parna, de egyszer lattam olyat, hogy kb 2 centinkent be volt vagdosva az anyag. az also es felso felek rojtjai osze lettek csomozva. ha ugyes vagy jol nez ki, es varrlgatni sem kell.
2014. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!