Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy 13-éves fiúnak...

Animefan24 kérdése:

Mit vegyek egy 13-éves fiúnak ajándékba?

Figyelt kérdés

#ajándék #bonyolult ajándékozás
2014. dec. 8. 18:34
 1/8 anonim válasza:
valamilyen dezodort. ha osztálykarácsonyod van és min párezer FT kellakkor ajánlok egy axe csomagot
2014. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ajánlom az axe csomagot* első voltam 12/F
2014. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen viszonyban vagy vele, és mi érdekli a fiút. Vehetsz neki pl. scrable játékot, ha elég értelmes, vagy vehetsz neki villanyvasutat is, menj el egy játékboltba és nézz körül. Vagy vegyél egy sakk-készletet, ha még nincs neki, és szeretnéd, hogy megtanuljon.
2014. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 weapon válasza:

Utolsó két hozzászóló..milyen 13évesek vagytok, voltatok Ti?

Én 13évesen, bár van egy diplomám(elnézést az egoizmusomért),nem szerettem olvasni,meg úgy voltam nevelve,hogy védjük a természetet, hagyjuk a papír dolgokat...illatszereknek már akkor is örültem, főleg,mivel serdültem és izzadtam mint egy "ló".kreatív dolgoknak örültem, mint sem a dizájn dolgoknak.szerettem már akkor a videó-játékokat,azzal teljes mértékben le lehetett nyűgözni.De egy divatos pólónak is nagyon tudtam örülni(és nem a méreg drágára gondolok)egyébként, én 13évesen Apámtól megkaptam az első kismotorom és 14évesen levizsgázhattam mopedre,persze jól kellett tanulnom és dolgoztam is érte azon nyáron,de a mai napig emlékezetes ajándéknak tartom, pedig eltelt 13év...

2014. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 weapon válasza:
Ha pedig az osztálytársa lennék és jó a humora az illetőnek, biztos valamilyen humoros dolgot vennék,amire szívesen vissza emlékezik...
2014. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De az még mindig nem derült ki, hogy kinek kell venni ajándékot? Egy másik osztálytársnak-e vagy egy rokonnak? A szülő biztos nem itt kérdezné meg.

Az osztálytárs mondjuk mopedet nemigen vehet, de egy másik rokon sem, az túl nagy ajándék ehhez, nem kell egy gyereket így elkényeztetni. Vegyél neki - ha rokon vagy - és még nincs korija, mondjuk egy korcsolyát. De osztálytárs azért ilyet nem vehet, ő vehetne valamilyen dezodort, csak az a baj, hogy azzal meg cikizhetik a többiek, hogy nem fürdik rendesen?

2014. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: egy gyereket a szülőnek kell rávezetni arra, hogy szeresse meg a könyveket. És ha nem kap - már régebben kellett volna - semmilyen könyvet,akkor sosem fogja megszeretni az olvasást, pedig az legalább olyan élmény, mint egy filmet nézni, csak ahhoz a fantáziát is meg kell dolgoztatni. Kezdetben én ajánlanék fiúgyereknek 8-10 éves korában, vagy még előbb állatos könyveket: A dzsungel könyvét például, vagy a Huckleberry Finn kalandjait Mark Twaintől, vagy Jack Londontól A vadon szavát. Csak el kell kezdeni megszerettetni, persze, nem megy könnyen, de nem kell feladni. Persze az a legjobb, ha már 4-5 éves korban, amikor az anyja ölében ül, mesekönyv van előtte kinyitva, amiből az anyja mesél. Néha látok a vonaton ilyen anyákat, és nagyon tetszik. Azok a gyerekek nem is nyafognak, és nem hisztiznek.
2014. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam jópofa Mikulásos bögrét a KIKA-ban.
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!