Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi húzás,18 éves...

Mindenmásnévfoglalt kérdése:

Karácsonyi húzás,18 éves lánynak ajándék?

Figyelt kérdés
Szereti az állatokat, orvosnak készül. Van valami ötletetek?

2014. dec. 11. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ajándékozz neki döglött kutyát, hogy ne unatkozzon karácsonykor és mentse meg az életét.
2014. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vehetnél neki valamilyen könyvet, ami előremutat a tanulmányaira. De amúgy egy parfümnek pl. minden lány örül. :)
2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elso vagyok es ott a pont a masodiknal :)

esetleg ha belefer a keretbe akkor 1-2 olyan eszkozt is vehetsz ami palyafutasa alatt hasznara vallhat :)

2014. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#1 a döglöttet legfeljebb boncolni lehet (de így legalább elkezdhet gyakorolni anatómiára, ha esetleg állatorvos lesz :)
2014. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm, bár sajnálatos módon nem Jézusról van szó, úgyhogy a döglött kutyával nem hinném, hogy tudna túl sokat kezdeni (azon kívül, hogy eladja a sarki kínai büfének).

2. válaszoló: Köszi, elindulok arrafelé :)


Ha még van valakinek ötlete szívesen fogadom :)

2014. dec. 11. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4/5 pont azert annak az eletet probalja megmenteni mert akkor biztos nem unatkozik

am en voltam a 3/5-os is azt mar komolyan irtam

2014. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, parfümnek nem örülnék idegentől, mert nem ismeri az ízlésemet. (Ráadásul számodra semleges személynek, mint amilyen egy kolléga vagy osztálytárs, nem illik testhez közvetlenül kapcsolódó ajándékot venni. A parfüm is ilyen, én ezt inkább kerülném.)


Ha tudod, hogy hasznát venné pl. könyvnek, akkor könyvutalvány jó ajándék, mellé valami egyszerű kis bonbon. Ha már szóba került a parfüm, akkor egy szaküzletbe vennék inkább neki utalványt, hogy ő választhassa ki a neki tetsző illatot és márkát. Egy szép mappa, határidőnapló, minőségi toll is hasznos ajándék.


Esetleg ha van ötleted, írd ide, és az erre járó lányok véleményezik, milyennek találják az elképzelésedet. :)

2014. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ékszer lehet még telitalálat.

Figyeld meg milyen ékszereket hord/szeret.

2014. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vibrator kisparnaval...
2014. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!