Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Programozók, ti milyen ajándék...

Programozók, ti milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
( én 19, ő 26. Több mint 2 éve vagyunk együtt a legjobb ötleteket már ellőttem, és most valami olyat szeretnék aminek nagyon örülne (( kérdeztem tőle mit szeretne, természetesen azt mondta nem kell semmi))
2014. dec. 13. 02:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%

Mi, programozók, a barátnőnktől ajándékba leginkább az orális szexet szeretjük. Ebben hasonlítunk a szénbányászokra, a cirkuszi artistákra, a rendőrökre, a filmszínészekre, a magasépítő mérnökökre, a szakácsokra, a villanyszerelőkre, az ügyvédekre és a számviteli utókalkulátorokra.


Ezt szeretjük leginkább, de azt nagyon. És nem szeretjük (habár úgy teszünk, mintha örülnénk neki) a csecsebecséket, dísztárgyakat, kézzel készített biszbaszokat, plüssfigurákat, valamint az általatok nagyon praktikusnak érzett ajándékokat (azokat megvesszük magunknak, köszi, jobban tudjuk, hogy kit akarunk). De az orális szexet, azt tényleg nagyon szeretjük, és őszintén örülünk neki.

2014. dec. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Én programozó vagyok, de nincs barátnőm, csak barátom, és nem vagyok homó.


Köszönöm a sztereotípiákat :)

2014. dec. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Ja, én is szeretem az orális szexet :)
2014. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Orális szexben részesül amikor akarja. Más egyéb?
2014. dec. 13. 03:35
 5/13 anonim válasza:
36%

#2: "Én programozó vagyok, de nincs barátnőm, csak barátom, és nem vagyok homó."


Igazad van, elfelejtettem odaírni, hogy a nőnemű programozók általában nem szeretik orális kényeztetésre bocsájtani a péniszüket, mivel nincs nekik - kivéve ha shemale-ek, pre-op MtoF transzszexuálisok, vagy hermafroditák. Mindazonáltal az orálist kényeztetést gyakorta ők is kedvelik a párjuktól, bármilyen nemű is legyen az.


További kiegészítésre szorul a homoszexuális hímnemű programozók ügye, akik - úgy hírlik - szintén imádják az orális szexet, viszont (elhamarkodottan írtam korábban) nem a barátnőjüktől, hanem a kanpajtásuktól fogadják azt szívesen.


És ott van ugyebár még az FA (forever alone), illetve FF (forever friendzoned) típusú programozók nem elhanyagolható létszámú frakciója, akik Marok Marcsa, illetve .jpg-re végződő nevű barátnőjüktől, esetleg Jilltől ( [link] ) kapják meg az áhított erotikát.


A különféle extrém vadhajtásokról pedig (kutyát, lámát, csirkét, bárányt, gumibabát, kipufogócsövet, sámlit, falba fúrt lukat kedvelő programozó kisebbségről) most ne is essék szó.

2014. dec. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Kérdező: hehe, jól lealáztad az első két - kevésbé konstruktív - válaszolót.


Annyi igazságuk van, hogy egy élményt egyre inkább többre értékelek. Volt olyan amikor egy tárgy egyúttal élmény is volt. Amikor megcsináltam az első, kétszemélyes cégemet, akkor születésnapomra kaptam a barátnőmtől egy pólót, amire ráfestett egy általa kitalált céglogót. Ez nagyon tetszett: már saját pólója van a cégemnek, amivel persze világraszóló terveim is vannak, de ezt senkinek nem vallanám be. Nem volt olyan igazi, mint amit a profi gépeken csinálnak persze, de az lejött, hogy a barátnőm tudja, ez az egész nekem fontos.


Szóval ha tudsz valami olyan még kis dolgot, open source vagy nem open source hobbiprojektet, vagy akárcsak egy kedvenc játékot, eszközt, techológiát ami neki fontos, mégha nem is mutatja, de legalábbis sokat foglalkozik vele és lelkesen beszél róla néha, akkor ez a pólós dolog működhet. És talán még jobb is ha nem lehet profi pólót kapni hozzá, akkor bátran kreatívoskodhatsz. 42/F/(elegánsabban szoftverfejlesztő vagy szoftvermérnök, de valójában tényleg programozó :) ).

2014. dec. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát, nekem a testvérem programozó, mellette számítógép szervizes.

Nos, a rokoni kapcsolat miatt, és mert mégiscsak férjnél vagyok (meg azért mert fújbasszusabátyám!!!!444!!NÉGY) az orális szex kilőve. :)

Tőlem az irodájába kap hibás számítógépalkatrészekből készült képkeretet, benne a keresztgyerekeiről egy fotóval.

A beállítás a következő: a kicsi (most három hetes) keresztben fekszik egy gépházban, a nagy mögötte áll és olyan mintha éppen vadul bütykölnék.

2014. dec. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
tetováltass néhány c++ programsort a puncid fölé! :-)
2014. dec. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

8: ha programsorokat szeretnék a barátnőmön, akkor a barátnőm a monitorom lenne.


De nem szeretnék. Négy barátnő egyszerre egy szobában még engem is lefárasztana.

2014. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hmm, ez a polos dolog nem rossz otlet, van egy jo munkaja amirol nagyon sokat beszel neha olyan reszletesseggel amibol egy szot nem ertek. Koszi az otletet!
2014. dec. 13. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!