Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 18. Szülinapra ajándék egy...

18. Szülinapra ajándék egy lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lesz a 18. Szülinapja a legjobb barátnőmnek, 3éves korunk óta kb mindennap reggeltől estig együtt vagyunk, szoval valami szép akándékot szeretnék neki adni. Már vettem neki pár dolgot aminek örülni fog, szoval nem azért kérek segitséget mert nem ismerem eléggé és nem tudom hogy mit adjak.

Csak szeretnék valami kreatív ajándékot, ami személyes és olyasmi amit nem boltban kell megvenni lehetőleg, hanem kézzel elkészíteni mert annál értékesebb lesz :) Valami ami szimbolizálja hogy ez a 18. Szülinapja.

Régóta gondolkozom de csak hülyeségek jutnak eszembe. Ő egyszer olyat csinalt hogy 18 borítékba elrejtett különböző apróságokat pl.: auto illatosító, és ráirta a borítékra hogy ezt csak akkor nyithatja ki ha megkapja az első saját autóját stb..

Ez szerintem egy baromi jó ötlet, de ilyet már csinált szoval ezt nem szeretném :D

Ha van esetleg valami ötletetek akkor kérlek osszátok meg velem

Kedvenc dolgai: mindenféle nasi és édesség, és a biciklik



2015. jan. 8. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye, amint mondtad, szereti a bicikliket, vehetsz neki nyomtatott biciklis nadrágot, vicces felirattal. Akárhol nyomtatnak szerintem, de én Győrben az Árkádban vettem :) Sok szerencsét!
2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Új bringa?


Vagy valami bringás dolog. Új sisak, vagy cipő, esetleg ha kell valami újítás a bringáján, azt megvenni? (új markolat, pedál, stb)

2015. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek a biciklikhez, de vettem neki egy biciklis bogret, olyan bogre ami regen volt, az a fem bogre :D de mondom inkabb valami szemelyesebbet szeretnek
2015. jan. 8. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem tetszett az ötlet, csinálj neki idézetes könyvet, amiben mondjuk rólatok vannak képek.
2015. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy 18 éves lánynak elég könnyű választani, pláne, ha már 3 éves kora ismered. Tudod róla, hogy szereti a bicikliket, de gondolom, nem ez az egyetlen amit róla tudsz. Légy kreatívabb, és találj ki valamit. Néhány tanácsot azért adok.

-- duda, Kormány, pedál, fékkábel

-- könyv biciklikről

-- bicikli nyomatú póló

-- biciklis műpénisz

2015. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pinterest.com-nah itt vannak jó ötletek!!! :)
2015. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mondjuk nem egyedi, de jópofa biciklis:

[link]

2015. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vegyél egy szép borítójú olyan könyvet, amibe tudsz írni és ragasztani képeket. kérj esetleg anyukádtól vagy az ő szüleitől képeket kicsi korotokból és ragaszd be időrendbe őket a könyvbe, írj akár idézeteket bele, említs fontosabb dolgokat, eseményeket amiken együtt mentetek keresztül. szóval olyan dolgokat amiről tényleg eszébe/eszetekbe jut, hogy mennyire fontosak vagytok egymásnak, gondolom ez így van :)
2015. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!