Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szülinapra ajándéknak rajz...

Szülinapra ajándéknak rajz saját magáról az gáz?

Figyelt kérdés
Van egy énekes, annyira nem ismert, de én találkoztam is már vele, beszélgettünk többször. Gondoltam szülinapjára csinálok nekj valami apróságot, de elküldeni nem tudom, mert alapból külföldre kéne és biztos nem akkor érkezne meg amikor akarnám. Az nem néz ki hülyén ha lefényképezek neki egy rajzot szülinapjára? És gáz az, ha őt rajzolom le egy boldog szülinapot felirattal? Vagy mit lehetne rajzolni neki így rajongóként? Vagy egyébként nem muszáj a rajz, bármit megcsinálnék, csak ugye úgy tudom "odaadni" hogy lefényképezem és elküldöm neki, megvan a privát emailje.
2015. jan. 17. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A rajz mint ötlet az nem gáz, de az igen, hogy csak lefényképezed és átlököd e-mailben. Minimum szkenneld be jó minőségben és úgy küldd át, de inkább postázd ki, az sokkal személyesebb. Ha nem a szülinapján érkezik meg, akkor nem, ettől még nem dől össze a világ.
2015. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fényképezve jobb a minősége, mint szkennelve vagy kb. ugyanolyan (jó a fényképezőm). A postázással csak az a baj, hogy egyrészt csak a stúdiója címét tudom, azt meg nem tudom, mikor nézi meg, másrészt messze kell küldeni, és fogalmam sincs, hogy 2 nap vagy 2 hét, mire megjön, meg az pénz is.. Nekem úgy konkrétan 0 forintom van, a szüleim meg nem igazán fognak nekem erre pénzt adni, mégha csak párszáz forint is.
2015. jan. 17. 10:21
 3/3 anonim válasza:
Az gáz!
2015. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!