Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez az ajándék jó lenne egy...

Ez az ajándék jó lenne egy barátomnak? Nem ciki ez így?

Figyelt kérdés
Lassan itt lesz a születésnapja, és szeretnék neki egy kis meglepetést adni neki.. Arra gondoltam, hogy csinálok neki egy tortát, amibe tűzök gyertyákat is.. Ez lenne az ajándékom.. A másik kérdés: másban nem tudnám elvinni, mint éthordóban, és csak kanalazhatná a tortáját... Sajnos más nincs, mert a torta ilyen tejfölös.. Félnék, hogy összeesik..

2015. jan. 17. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz.

Csinálj normális tortát vagy sütit. Vagy vegyél neki egy tábla csokit.

2015. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát így eléggé fura lenne.. Mintha kaját vinnél neki. Azzal nincs gond, hogy sütni akarsz neki tortát, de nézzen már ki valahogy, és olyan legyen, hogy az ünnepelt ha akarja másokat is megkínálhasson vele.
2015. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D Valahogy én is így gondoltam.. Akkor majd kap helyette csokit ;)
2015. jan. 17. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem sütsz neki méterest vagy madárszelet tortát?

Én nem vagyok egy konyhatündér de ezt a két süteményt nagyon könnyű megcsinálni, és isteni finom..Ha érdekel leírom neked a receptet amit én használok, és ha ugyanolyan "béna" vagy sütésben mint én akkor is tökéletesen meg fogod tudni csinálni.

2015. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javítok: madártejszelet torta
2015. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, kellene :) köszi
2015. jan. 17. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltass normális cukrásztortát dobozban és ha egyedit akarsz ehető színes fényképet is meg tudnak oldani, mi pl iylet adtunk a nagymamám 90.szülinapjára.
2015. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!